Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy BARTEK powstał w 1991 roku w Olsztynie i od początku przedmiotem działania  firmy były osłony okienne. Klienci dzięki naszej wieloletniej tradycji mogą liczyć na szybką, fachową, rzetelną i miłą obsługę. Wychodząc naprzeciwko potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów gwarantujemy terminowość i jakość. Motto naszej firmy brzmi: GDY INNI TYLKO MÓWIĄ O JAKOŚCI, TO MY JĄ WPROWADZAMY NA RYNEK.

 

Rolety, żaluzje o najwyższej  jakości, niezawodnej technice i różnorodnym zastosowaniu  proponowane przez naszą firmę wzbogacone są wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko doskonale zabezpieczają pomieszczenia przed promieniami słonecznymi, powodując rozproszenie światła lub zaciemnienie pomieszczeń ale także chronią przed wzrokiem sąsiadów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom i bardzo bogatej gamie kolorystycznej są dekoracją każdego wnętrza, nawet tych osób bardzo wymagających. Ze względu na użyte  materiały wytworzone przez nas produkty są trwałą ochroną każdego pomieszczenia, począwszy od czynników atmosferycznych a skończywszy na ingerencji przed nieproszonymi gośćmi. W polskich realiach techniki osłonowe przestały być luksusem, a coraz częściej są standardem.
W naszym opracowaniu znajdziecie Państwo wykaz i opis produktów z grupy zasłon okiennych poznając walory użytkowe, wymogi i ograniczenia instalacyjne. Uzyskane wiadomości ułatwią dokonanie świadomego wyboru i pozwolą ocenić przydatność do realizacji konkretnego celu.
Mamy nadzieję, że zamieszczone wyróżnienia pozwolą Państwu zbudować zaufanie do naszych produktów osłonowych i świadczonych usług przez naszą firmę.

Aranżacja okna to jeden z kluczowych elementów, decydujących o wyglądzie pomieszczenia. Wśród naszych klientów są zarówno zwolennicy aranżacyjnego minimalizmu, jak również osoby ceniące sobie tradycyjny styl, ciężkie zasłony i plisy Olsztyn. Każdemu pomożemy odpowiednio zasłonić okno. Po to, by wpadające przez szybę promienie słoneczne nie utrudniały codziennego funkcjonowania. Poza tym wysokiej jakości rolety czy żaluzje Olsztyn to sposób na odcięcie się od wzroku sąsiadów bądź przechodniów.

 

Jak zasłonić okno?

Do wyboru jest obecnie wiele różnych pomysłów. Nasi konsultanci chętnie omówią z klientem dostępne opcje. Posiadamy w ofercie markizy Olsztyn, żaluzje i rolety. Do tego moskitiery, nieodzowne nie tylko na obszarach wiejskich, ale również w dużych miastach. Nasze produkty wykonane są z różnych materiałów, przez co odpowiadają odmiennym potrzebom klientów. Drewniane żaluzje pasują do bardziej klasycznych aranżacji, z kolei rolety dzień noc Olsztyn to niekwestionowany hit ostatnich sezonów. Łączą w sobie funkcje kilku produktów. Można je zwinąć, wykorzystać do częściowego zasłonięcia okna lub z ich pomocą całkowicie odgrodzić się od otoczenia. To produkty z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach o odmiennym stopniu nasłonecznienia. Nadają się do wnętrz, przylegających do ruchliwych ulic, sprawdzą się w aranżacji zacisznych pomieszczeń. Biorąc pod uwagę wszechstronne zastosowanie takich rolet, nie dziwi ich utrzymująca się popularność. Ostatecznie jednak to klient decyduje, jak i czym osłoni swoje okno. Jedno jest pewne, w naszej zróżnicowanej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Taras z markizą

Markizy kojarzą się głównie z osłoną sklepowego okna. Jednak coraz częściej stosowane są także w prywatnych domach. To idealne zabezpieczenie tarasu, sposób na uczynienie tej powierzchni znacznie bardziej praktyczną. Zastosowanie markizy czasami jest wskazane także przez wzgląd na zachowanie funkcjonalności salonu czy kuchni. Jeżeli pomieszczenia te znajdują się w południowej części domu i nie pojawiają się tam rolety Olsztyn, wówczas zewnętrza markiza może okazać się ciekawą alternatywą. O jej wielkości i dokładnej lokalizacji warto porozmawiać ze specjalistą. Nasz przedstawiciel chętnie obejrzy taras i dobierze odpowiedni produkt. Wbrew pozorom całkowite osłanianie przydomowej przestrzeni nie zawsze ma sens. Lepiej dokładnie wyznaczyć strefę wypoczynku, przyjrzeć się zmianom światła w ciągu dnia, a następnie dopasować odpowiednią markizę.

 

Czas na moskitiery

Owady, głównie komary i muchy, bywają prawdziwym utrapieniem. Zwłaszcza dla mieszkańców wsi oraz osób przebywających w pobliżu zbiorników wodnych. Wraz z nastaniem wiosny szczególnym zainteresowaniem cieszą się nasze moskitiery Olsztyn. To produkty wysokiej jakości, które można dopasować do każdego okna. Posiadamy w asortymencie przystępne cenowo moskitiery materiałowe oraz trwałe modele metalowe. Te ostatnie są przycinane na wymiar Idealne dla osób, którym zależy na stałej ochrnonie, opierającej się upływowi czasu. Jeżeli ktoś dotychczas stosował środki owadobójcze w swoim domu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na moskitiery. To bezpieczna i proekologiczna alternatywa. Pozwala cieszyć się otwartym oknem nawet po zapadnięciu zmroku.

 

Żaluzje dopasowane do wnętrza

W przeszłości rolety nigdy nie pełniły wyłącznie praktycznych funkcji. Obecnie przykłada się jednak szczególną wagę do ich estetyki. Nasi klienci mają do dyspozycji szeroki wybór materiałów, wiedzą że znajdą coś w sam raz do danego pomieszczenia. Skupiają się zatem na aspekcie wizualnym. Stawiają na ciemne żaluzje drewniane Olsztyn we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym. Do aranżacji nowoczesnych bardziej pasują jasne kolory. Można tam również zastosować elementy typowe biurowemu wystrojowi. Takie jak chociażby żaluzje pionowe Olsztyn. Bogactwo kolorów i wzorów sprawia, że bez trudu znajdzie się coś adekwatnego do posiadanej czy planowanej aranżacji. Nasi przedstawiciele pomogą wybrać produkt stylowy, ale nie pozwolą na nieprzemyślane inwestycje. Przestrzegą klienta przed zakupem niepraktycznych żaluzji czy rolet, ma to znaczenie zwłaszcza w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgoci. Warto też pamiętać, że jasne żaluzje bambusowe Olsztyn są lepsze do małych pomieszczeń. Ciemniejsze rolety stosuje się natomiast na dużych powierzchniach. Z pomocą barw można wpływać na optyczny odbiór wnętrz. Pamiętając o tym podczas wyboru dodatków, zwiększa się swoje szanse na aranżacji sukces.

 

Aranżacja okna niejedno ma imię. Opiera się głównie na roletach i żaluzjach, a szeroki asortyment tych produktów ułatwia wypracowanie ciekawego efektu. Ze swojej strony staramy się zapewnić klientom możliwe duży wybór. Zdajemy sobie sprawę, że współczesne wnętrza tworzone są w indywidualnym duchu. Nie obawiamy się współpracy z ambitnymi architektami amatorami. Naszymi klientami są też osoby zawodowo zajmujące się urządzaniem wnętrz. Jesteśmy dumni, że nasze rolety, żaluzje i moskitiery trafiają do kolejnych polskich domów.

Życzymy przyjemnej i udanej lektury.