Roleta tekstylna
dzięki zastosowanym materiałom impregnowanym i antyelektrostatycznych pozostaje ozdobą pomieszczeń przez bardzo długi czas. Dostępna w systemie standard jak również w kasetkach z prowadnicami. Estetyczna, opływowa kasetka w kolorze okna z zastosowaną tkaniną zaciemniającą i nieprzepuszczalną promienie światła pozwala całkowicie zaciemnić pomieszczenie.
Roletę materiałową standardową można mocować do ściany jak i na ramie okiennej. Roleta w kasecie tworzy ze skrzydłem okiennym zintegrowaną całość. Dzięki prowadnicom tkanina jest zawsze równoległa do szyby co pozwala na stosowanie takiego systemu w oknach rozwieralnych, jak i uchylnych. Rolety wykonane są z tkanin posiadających stosowne atesty: higieniczny i niepalności.

INSTRUKCJA DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU:
Montaż każdego wyrobu należy rozpocząć od przygotowania podłoża (jeżeli jest to montaż do okna należy oczyścić miejsce klejenia, mocowania środkiem odtłuszczającym). Następnie należy ustalić poziom montażu rolety. UWAGA! nie zalecamy ustalania montażu w stosunku do okna ze względu na możliwość jego nieprawidłowego osadzenia. Ustawienie maksymalnego zwinięcia tkaniny uzyskujemy poprzez  wpięcie złączki łańcuszka od strony okna. Ograniczenie maksymalnego rozwinięcia tkaniny uzyskujemy poprzez wpięcie dodatkowej złączki łańcuszka od strony pomieszczenia. Złączki ograniczające są w wyposażeniu rolety i nie mogą pozostać nie zamontowane.